úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2016 / 2017

VHC

Soutěž:2009 - 10 Extraliga amatérského hokeje
Bilance týmu:22 (10-0-0-2-10) 114:130 32

Soutěže

2012 - 13 ELAH   |   2012 - 13 ELAH PO   |   2011 - 12 ELAH   |   2011 - 12 ELAH PO   |   2010 - 11 ELAH   |   2010 - 11 ELAH VM   |   2009 - 10 ELAH   |   2009 - 10 ELAH

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2003 29.10.2009, 20:00 ZS VM MP Krásno VHC 3:2
2004 16.10.2009, 20:00 ZS VM VHC Hurikáni Kunovice 6:3
2006 18.09.2009, 20:00 ZS VM HC Pivrnec VHC 8:3
2009 01.10.2009, 20:00 ZS VM VHC HC Bonver Team 7:2
2013 09.12.2009, 20:00 ZS VM VHC MP Krásno 5:1
2014 30.01.2010, 20:00 ZS VM Hurikáni Kunovice VHC 6:8
2016 26.11.2009, 20:00 ZS VM VHC HC Pivrnec 2:3
2019 11.11.2009, 20:00 ZS VM HC Bonver Team VHC 2:6
2023 24.02.2010, 20:00 ZS VM MP Krásno VHC 14:6
2024 12.02.2010, 20:00 ZS VM VHC Hurikáni Kunovice 12:8
2026 07.01.2010, 20:00 ZS VM HC Pivrnec VHC 3:2 sn
2029 28.02.2010, 20:00 ZS VM VHC HC Bonver Team 5:0k
3004 27.09.2009, 19:30 ZS NJ Ice Chicken VHC 10:2
3009 10.10.2009, 20:00 ZS VM VHC Stars Nový Jičín 8:6
3011 23.10.2009, 20:45 ZS NJ No Name Kopřivnice VHC 5:6
3019 05.11.2009, 20:00 ZS VM VHC HC Virgin 9:5
3023 29.11.2009, 19:15 ZS VM Tondach Hranice VHC 5:0k
3029 06.12.2009, 20:00 ZS VM VHC Ice Chicken 5:7
3034 19.12.2009, 15:00 ZS NJ Stars Nový Jičín VHC 11:5
3036 17.01.2010, 16:00 ZS VM VHC No Name Kopřivnice 3:4 sn
3044 20.01.2010, 20:30 ZS NJ HC Virgin VHC 11:6
3048 07.02.2010, 20:00 ZS VM VHC Tondach Hranice 6:15

Statistika

  • 2009 - 10 Extraliga amatérského hokeje
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Dostál Michal155101500000
2.Dvořák Radim434700000
3.Hnídek Jiří200000000
4.Hurta Radek15571200000
5.Kaňovský Richard1211200000
6.Kaňovský Břetislav310100000
7.Kocanda Radim1932500000
8.Krbaňa Josef724600000
9.Kubín Zdeněk183111400000
10.Mlčák Pavel141081800000
11.Surý David1434700000
12.Tichánek Josef1911193000000
13.Tichánek Roman2032185000000
14.Tofel Zdeněk1363900000
15.Vávra Oldřich2015193400000
16.Vlach Ondřej861700000
17.Zgabaj Robin910100000
18.Zmeškal Radek7281000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Ulrych David270903.50020000
2.Kula Karel72703153.860030004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tichánek Roman699263155120010
2.Tichánek Josef6437478410.50000
3.Holomek Jakub36453479100000
4.Buš Adam2537326916.50010
5.Vávra Oldřich643334677.50000
6.Mlčák Pavel4727265313.50000
7.Dostál Michal4514304430000
8.Tofel Zdeněk5922194130010
9.Kubín Zdeněk5510263600000
10.Vičík Pavel218122016.50000
11.Starůstka Martin32981700000
12.Bártek Miroslav20771440.50000
13.Zmeškal Radek92101200000
14.Hurta Radek18571200000
15.Schneider Jaroslav23381100000
16.Kocanda Radim36381100000
17.Kaňovský Břetislav24561100000
18.Krbaňa Josef23381130000
19.Surý David2154900000
20.Skapík Marek24358120000
21.Lichnovský Dalibor174481.50000
22.Kaňovský Richard3225700000
23.Dvořák Radim434700000
24.Ostřížek Rostislav52571.50010
25.Vlach Ondřej861700000
26.Sváček Vladan1615600000
27.Starůstka Martin342600000
28.Nekl Oldřich311200000
29.Buš Viktor110100000
30.Skapík Roman410130010
31.Zgabaj Robin910100000
32.Bártek Martin501160000
33.Dostál Michal11011.50000
34.Schneider Jaroslav100000000
35.Mana Aleš000000000
36.Šustek Martin200000000
37.Hnídek Jiří200000000
38.Ulrych David100000000
vytvořeno ZK