úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2019 / 2020

Beer Hunters

Soutěž:2017 - 18 Extraliga amatérského hokeje
Bilance týmu:18 (13-0-0-0-5) 137:61 39

Soutěže

2019 - 20 ELAH   |   2018 - 19 ELAH   |   2017 - 18 ELAH   |   2017 - 18 ELAH PO   |   2016 - 17 LAH   |   2016 - 17 LAH PO   |   2015 - 16 LAH   |   2015 - 16 LAH PO   |   2014 - 15 LAH   |   2014 - 15 LAH PO

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
1005 17.09.2017, 20:45 ZS NJ Beer Hunters Ice Chicken 7:6
1006 23.09.2017, 19:45 ZS NJ TJ Sokol Jezernice Beer Hunters 3:11
1010 30.09.2017, 13:00 ZS NJ Beer Hunters SK Olšovec 10:1
1013 06.10.2017, 20:00 ZS NJ TJ Sokol Černotín Beer Hunters 5:4
1015 02.12.2017, 11:00 ZS NJ Beer Hunters HC Elmarex 0:5
1020 18.11.2017, 19:30 ZS NJ Cool Cars Beer Hunters 6:12
1026 12.11.2017, 13:15 ZS NJ Ice Chicken Beer Hunters 4:3
1027 20.01.2018, 19:45 ZS NJ Beer Hunters TJ Sokol Jezernice 22:1
1031 25.11.2017, 21:45 ZS NJ SK Olšovec Beer Hunters 2:6
1034 28.10.2017, 21:00 ZS NJ Beer Hunters TJ Sokol Černotín 9:0
1036 06.01.2018, 12:00 ZS NJ HC Elmarex Beer Hunters 2:5
1041 23.03.2018, 18:15 ZS NJ Beer Hunters Cool Cars 6:7
1047 10.02.2018, 14:15 ZS NJ Beer Hunters Ice Chicken 10:4
1048 03.03.2018, 16:00 ZS NJ TJ Sokol Jezernice Beer Hunters 0:5
1052 01.01.2018, ZS NJ Beer Hunters SK Olšovec 5:0
1055 24.02.2018, 19:45 ZS NJ TJ Sokol Černotín Beer Hunters 5:10
1057 03.02.2018, 11:30 ZS NJ Beer Hunters HC Elmarex 5:2
1062 17.03.2018, 18:45 ZS NJ Cool Cars Beer Hunters 8:7

Statistika

  • 2017 - 18 Extraliga amatérského hokeje
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koval Martin1520244430010
2.Báchor Milan1234700010
3.Herman Pavel161625411.50010
4.Pokora Tomáš200000000
5.Pavlík Marek10651100010
6.Kiral Jan1265111.50010
7.Schiller Marcel12861400010
8.Pokora Václav1012300010
9.Urban Martin1013213400020
10.Šimečka Radim113141700000
11.Pala Michal707700000
12.Chytil Rostislav823500000
13.Baštan Daniel1114163030010
14.Hub Lukáš12651100010
15.Černoch Petr121041400000
16.Morava Adam93691.50000
17.Kořenek Josef400000000
18.Král Jaroslav500000000
19.Hradil Jan6641000000
20.Grygařík Patrik93111400000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Pavlát Martin226909903.1401161014
2.Owcarzy Tomáš37197016805.28011810216
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koval Martin818310218536.50040
2.Herman Pavel7173611347.50070
3.Urban Martin52517012160040
4.Schiller Marcel6347519890041
5.Pavlík Marek504543887.50050
6.Kiral Jan69333265120030
7.Grygařík Patrik472635614.50030
8.Částečka Jindřich243125564.50080
9.Baštan Daniel3424234760030
10.Šimečka Radim581129407.50000
11.Báchor Milan511416304.50020
12.Černoch Petr411492330000
13.Morava Adam213182160000
14.Hradil Jan19991830000
15.Chytil Rostislav25810181.50000
16.Hub Lukáš4078154.50010
17.Šustek Ondřej13861400000
18.Pokora Václav40491391020
19.Pala Michal442101230000
20.Hradil Jiří1338111.50000
21.Dětský Petr6461030000
22.Gajdušek Adam1755101.50010
23.Grygařík Pavel7551001010
24.Pokora Tomáš816700000
25.Blahuta Tomáš142461.50000
26.Lapáček Filip94261.50000
27.Baletka Tomáš1514500000
28.Plešek Radim513400000
29.Sýkora Libor91341.50000
30.Bajer Michal2231400010
31.Škubala David440400000
32.Kopecký Michal412300000
33.Jeřábek Petr122131.50000
34.Holáň Vojtěch111200000
35.Schiller Michal1020201000
36.Slováček Jan411200000
37.Obešel Přemysl30111.50000
38.Matoušek Jakub110100000
39.Palacký Martin101100000
40.Blažek Josef910100000
41.Pupík Jan210100000
42.Král Jaroslav900000000
43.Obšil Přemysl100000000
44.Kořenek Josef400000000
45.Mičkal Dalibor000000000
46.Sikora Jakub000000000
47.Koryčanský Lukáš000000000
48.Háša Jiří000000000
vytvořeno ZK