úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2018 / 2019

ELAH informace

29.10.2010 - Kubičík Zbyněk

Dopis zaslaný zástupcům týmů ke zkvalitnění komunikace a zvýšení účasti na utkáních.
Dobrý den.

Na základě přetrvávajících problémů s docházkou na soutěž ELAH se Vás chceme společně s p. Krejčím dotázat na několik informací. Našim společným cílem je úspěšně dále organizovat soutěž, která bude vhodná pro bývalé hokejisty svou úrovni a dostupnosti.

Odkládání zápasů je pro nás spojeno s nepříjemnými organizačními záležitostmi, proto tímto emailem chceme nastavit nějaká pravidla, které budou ku prospěchu všech zúčastněných v soutěži ELAH.

V první řadě nás zajímá seznam hracích dnů, které vyhovují Vašemu týmu. Tyto dny pro nás budou prioritou, kterou se budeme snažit upřednostňovat v nasazování zápasů.

Prosím o doplnění:
=======================================================
(utkání na ZS Nový Jičín)
Hrací dny, které upřednostňujeme:
Hrací dny, kdy nemůžeme:
(utkání na ZS Valašské Meziříčí)
Hrací dny, které upřednostňujeme:
Hrací dny, kdy nemůžeme:

Èastým argumentem pro odložení utkání je nedostatečný počet hráčů ze soupisky. Proto je možné soupisku rozšířit o libovolný počet hráčů tak, aby byl okruh hráčů pro tým dostatečně široký. Jedinou podmínkou je, že hráč do pole nebude z jiného týmu soutěže ELAH.

Po získání těchto informací bude pravidelně každý čtvrtek zasílán všem zástupcům týmů email s utkáními na následující týden, kdy bude vyžadováno případné problémy vyřešit do pátku 12:00. V případě, že mužstvo bude řešit neúčast na utkání 48 a méně hodin před utkáním vystavuje možnosti, že mu bude zaúčtován pronájem ledové plochy, v případě, že se nepodaří sehnat náhradu, zároveň také bude informovat soupeře o své neúčasti. Celé toto opatření má za hlavní účel zvýšit disciplínu a zodpovědnost účasti na utkáních, kdy bude dopředu jasný termín. Není cílem vybírat peníze za neúčast na utkáních.

Herní systém soutěže je na staven na rozumný počet utkání i vzhledem k cestování. Odehrají se 2 kola systémem každý s každým, doma a venku. Každý tým má svůj domácí zimní stadion. Tým s domácím stadionem ve VM cestuje k utkání do NJ pouze ke čtyřem utkáním, tým z NJ do VM k pěti utkáním. Konečná tabulka bude rozhodovat o výhodě domácího prostředí pro Superpohár a o sestavení dvojic pro play off. Play off si řídí NJ i VM dle svého systému. V NJ bude probíhat v sériích ihned po skončení základní části, předběžně dle dohody před sezónou na 3 vítězná utkání.

Prosím o rychlou reakci na tento email. Naším zájmem je vést soutěž úspěšným směrem, stejně jako v minulé sezóně.

V případě potřeby najdete kontakty na vedoucí týmů na webech: www.sweb.cz/poharzs, www.valmezliga.estranky.cz.

Díky!

S pozdravem

Zbyněk Kubičík
vytvořeno ZK