úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2018 / 2019

ELAH PLAY - OFF

20.02.2011 - Kubičík Zbyněk

Play - off Extraligy amatérského hokeje bude probíhat stejně jako v loňské sezóně odděleně. Nejlepší 4 týmy s domácím stadiónem ve Valašském Meziříčí odehrají play - off pod vedením tamní soutěže dle vlastního modelu. 4 týmy s domácím stadiónem v Novém Jičíně odehrají play - off na 2 vítězné utkání. ...
Play - off Extraligy amatérského hokeje bude probíhat stejně jako v loňské sezóně odděleně. Nejlepší 4 týmy s domácím stadiónem ve Valašském Meziříčí odehrají play - off pod vedením tamní soutěže dle vlastního modelu. 4 týmy s domácím stadiónem v Novém Jičíně odehrají play - off na 2 vítězné utkání.

Nasazení týmů pro 1. kolo bude vycházet z konečné tabulky po základní části. Dvojice tedy vytvoří Tondach se Stars a Virgin s Ice Chicken. Vítězové svých sérií se opět utkají v sérii na 2 vítězné utkání, poražení z 1. kola si zahrají jedno utkání o 3. místo pro jičínské týmy.

Systém finále celé Extraligy mezi vítězem Nového jičína a vítězem Valašského Meziříčí se bude dojednávat na začátku měsíce března mezi řídícími osobami jednotlivých soutěží.

Každé utkání se bude hrát podle platných pravidel ze základní části s výjimkou, že při remíze bude následovat pětiminutové prodloužení, které utkání při vstřelení branky ukončí. Před prodloužením si týmy nemění strany. V případě, že se nerozhodne v prodloužení, budou následovat samostatné nájezdy na jednu branku, kterou určí rozhodčí utkání. Samostatné nájezdy se budou provádět stejným systémem jako v záladní části.

Pro start v play - off musí hráč nebo brankář mít odehráno 6 utkání za svůj kmenový tým. V případě, že tým vyhrál utkání kontumačně z důvodu nedostavení se soupeře, je limit snížen o 1 utkání. Pro utkání play - off budou hráči nevyhovující pravidlům play - off vyškrtnuti již při vyhotovení zápisu o utkání. Utkání řídí 2 rozhodčí stejně jako utkání základní části. Rozhodčí budou před utkáním kontrolovat občanské průkazy jako v předchozích ročnících na ledě před utkáním s vedoucími družstev. Vedoucí před utkáním vybere občanské průkazy a předloží je najednou rozhodčím, kteří podle nich vyplní zápis. Hráč, který nepředloží občanský průkaz do zahájení utkání, není oprávněn v utkání nastoupit.

Náklady na utkání budou o 50 Kč navýšeny pro každý tým.

Orientační herní řád:

1. kolo

1. zápasy
4.3. 2011 HC Tondach - HC Stars Nový Jičín
2.3. 2011 HC Virgin - Ice Chicken

2. zápasy
6.3. 2011 HC Stars Nový Jičín - HC Tondach
5.3. 2011 Ice Chicken - HC Virgin

3. zápasy
11.3 2011 HC Tondach - HC Stars Nový Jičín
10.3 2011 HC Virgin - Ice Chicken

O 3. místo NJ

1. zápas
26.3. 2011

Finále NJ

1. zápas
15.3. 2011

2. zápas
19.3. 2011

3. zápas
23.3 2011
vytvořeno ZK