úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2018 / 2019

PLAY - OFF LAH 2012

13.03.2012 - Kubičík Zbyněk

Play - off Ligy amatérského hokeje se zúčastní 12 týmů, kdy první 4 týmy skupiny A mají jistý postup do čtvrtfinále a zbývajících 8 nejlepších si to podle postavení po nadstavbové části rozdá na 2 utkání o postup do čtvrtfinále. Ètvrtfinále a semifinále se odehraje na 2 vítězné utkání, finále a ...
Play - off Ligy amatérského hokeje se zúčastní 12 týmů, kdy první 4 týmy skupiny A mají jistý postup do čtvrtfinále a zbývajících 8 nejlepších si to podle postavení po nadstavbové části rozdá na 1 utkání o postup do čtvrtfinále. Předkolo bude hráno tedy na 1 utkání, kdy při remíze následuje prodloužení na 5 minut, které končí vstřelením branky. Pokud se v prodloužení nerozhodne, budou následovat samostatné nájezdy. Od čtvrtfinále budou všechny zbývající kola odehrány systémem na 2 utkání (systém níže). Druhé utkání finále a o 3. místo budou součástí finálového dne 31. března 2012, kdy vyvrcholí novojičínské amatérské soutěže.

Nasazení týmů pro každé kolo play-off bude vycházet z konečné tabulky po nadstavbové části (pořadí ve skupině B odpovídá umístění 9. - 16. místo). V případě, že některé z utkání skončí kontumačně z důvodu nedostavení se k utkání, je tým z play - off vyřazen. Všechny termíny jsou závazné a neměnné.

V systému na 2 utkání se bude hrát podle platných pravidel ze základní části s výjimkou, že při remíze utkání končí. První utkání se tedy neprodlužuje, prodloužení následuje pouze po druhém utkání, pokud mají týmy shodný počet bodů. Před prodloužením si týmy nemění strany, prodloužení bude v délce 10ti minut a v případě vstřelení branky končí. V případě, že se nerozhodne v prodloužení, budou následovat samostatné nájezdy na jednu branku, kterou určí rozhodčí utkání. Samostatné nájezdy se budou provádět stejným systémem jako v základní části.

Pro start v play - off musí hráč nebo brankář mít odehráno 7 utkání za svůj kmenový tým. V případě, že tým vyhrál utkání kontumačně z důvodu nedostavení se soupeře, je limit snížen o 1 utkání. Pro utkání play - off budou hráči nevyhovující pravidlům play - off vyškrtnuti již při vyhotovení zápisu o utkání. Utkání řídí od čtvrtfinále 2 rozhodčí. Rozhodčí budou před utkáním kontrolovat občanské průkazy jako v předchozích ročnících na ledě před utkáním s vedoucími družstev. Vedoucí před utkáním vybere občanské průkazy a předloží je najednou rozhodčím, kteří podle nich vyplní zápis. Hráč, který nepředloží občanský průkaz do zahájení utkání, není oprávněn v utkání nastoupit.

Náklady na utkání budou od čtvrtfinále zvýšeny o 115Kč pro každý tým.

Termíny utkání sledujte v sekci "LAH play - off".
vytvořeno ZK