úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2016 / 2017

LAH, přání a organizace pro rok 2014

30.12.2013 - Urban Milan

Článek obsahuje přání všem účastníkům soutěžě LAH pro nadcházející kalendářní rok 2014 a také organizační upřesnění pro termíny utkání. Soutěž je nyní v necelé polovině základní části, čemuž musí být přihlíženo při termínech utkání a jejich přesouvání. Cílem je soutěž dotáhnout k vrcholu soutěže, kterým je play-off, zvláště v tomto ročníku vyřazovací část slibuje zajímavou podívanou.

HK o.s., organizátor LAH, přeje všem hráčům hodně úspěchů, zdraví, branek, bodů v novém roce 2014.

Při pohledu na tabulku vidíme, že soutěž je velmi vyrovnaná, což je příslibem kvalitních soubojů v play off. Taky ale vidíme, že ještě nejsme v polovině soutěže a že každého čeká zhruba 13 až 14 utkání, což je ještě dost. Nikdy nechceme direktivně zadávat termíny utkání, snažíme se vyhovět, ale když někdo chce hrát o víkendu a druhý v týdnu, tak to určitě nejde sladit a někdo musí ustoupit.

Chceme, aby všichni pochopili, že termínová listina není nafukovací a že budeme muset dávat i nepopulární termíny a časy, čemuž jsme se vždy snažili vyhnout, stejně jako nechceme kontumovat utkání. Od Nového roku, abychom základní část dohráli, už kontumovat budeme muset, samozřejmě pokud taková situace nastane. Termíny utkání jsou vyvěšeny minimálně týden, ale spíš 14 dní, dopředu.

Věříme, že se nám všem podaří základní část dohrát do poloviny března, aby byl dostatek času na play off, které slibuje velkou vyrovnanost.

Zároveň prosíme všechny vedoucí mužstev, vzhledem ke statistikám, aby kontrolovali zápisy po utkání a aby nechali zapsat jakoukoliv nesrovnalost, abychom ji mohli vyřešit. Rozhodčí mají za povinnost vše zapsat.

Poslední věcí, kterou chceme probrat, je průběh utkání. Doba pronájmu je hodina a půl, přičemž čtvrt hodiny mají mužstva na rozbruslení a na příchod rozhodčího a přípravy časomíry. Zbytek, tedy hodina a čtvrt, je na klidný průběh utkání, to je 3 x 15 minut hry a 3 x 3 minuty přestávky a většinou zbývá 10 minut, kde se případně vejdou nájezdy za nerozhodného stavu.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou přejeme HODNĚ ÚSPĚCHŮ V 2014 !!!!!