úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2018 / 2019

PLAY - OFF 2014

10.03.2014 - Kubičík Zbyněk

Play - off Ligy amatérského hokeje se zúčastní 10 týmů dle předem daného herního systému, kdy prvních 6 týmů má jistý postup do čtvrtfinále a zbývající 4 postupující ze 7. - 10 místa si to rozdají na 1 utkání o postup do čtvrtfinále. Předkolo bude hráno tedy na 1 utkání. Všechny utkání play - off musejí poznat vítěze a tím pádem bude při remíze následovat prodloužení ...

Play - off Ligy amatérského hokeje se zúčastní 10 týmů dle předem daného herního systému, kdy prvních 6 týmů má jistý postup do čtvrtfinále a zbývající 4 postupující ze 7. - 10 místa si to rozdají na 1 utkání o postup do čtvrtfinále. Předkolo bude hráno tedy na 1 utkání. Všechny utkání play - off musejí poznat vítěze a tím pádem bude při remíze následovat prodloužení na 5 minut, které končí vstřelením branky. Pokud se v prodloužení nerozhodne, budou následovat samostatné nájezdy stejně jako v základní části v sérii po třech, poté případně s obráceným pořadím do rozhodnutí. Od čtvrtfinále budou všechny zbývající kola odehrány systémem na 2 vítězná utkání. Druhé utkání finále a o 3. místo tradičně odehráno na jedno rozhodující utkání.

Nasazení týmů pro každé kolo play-off bude vycházet z konečné tabulky po základní části. V případě, že některé z utkání skončí kontumačně z důvodu nedostavení se k utkání, je tým z play - off vyřazen. Všechny termíny jsou závazné a neměnné. 

Pro start v play - off musí hráč nebo brankář mít odehráno 8 utkání za svůj kmenový tým. V případě, že tým vyhrál utkání kontumačně, je limit snížen o 1 utkání. Pro utkání play - off budou na zápis o utkání zapsáni pouze hráči vyhovující pravidlům play - off (žádný ručně zapsaný hráč nemá právo startu v utkání). Všechna utkání play - off od čtvrtfinále řídí 2 rozhodčí. Hráči musí v případě konfrontace předložit občanský průkaz ke kontrole totožnosti, v opačném případě v případě nepředložení je start hráče neoprávněný. 

Náklady na utkání budou zvýšeny o 150 Kč pro každý tým.

Termíny všech utkání sledujte v sekci LAH play - off výsledky.

vytvořeno ZK