úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2016 / 2017

Repríza loňského finále lépe pro Jezernici

13.10.2014 - Hilšerová Radka

Nový Jičín - V sobotu proběhlo utkání mezi Elmarexem, loňským vítězem, a Jezernicí, která byla ve finále. Utkání mělo zajímavý průběh a ještě zajímavější závěr.

Obě mužstva se snažila hrát hokej, utkání bylo velice korektní, k čemuž velkou měrou přispěl rozhodčí Volek, ale branky se 2 třetiny dařilo střílet pouze Elmarexu. Před koncem 2.třetiny vedl už 4:0

O zápletku se postarali jezerničtí, když vyrovnali na 4:4, aby za chvíli zase prohrávali 4:6

O všem rozhodla poslední půlminuta utkání, kdy v power play snížil Hubl na 5:6 a 14 sekund před koncem vyrovnal nejstarší hráč na hřišti, Žváček, na 6:6.

Penalty jsou parádní disciplínou Jezernice, po vítězství 2:0 brali druhý bod