úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2018 / 2019

PLAY-OFF 2015

07.03.2015 - Kubičík Zbyněk

Play - off Ligy amatérského hokeje se zúčastní 10 týmů dle předem daného herního systému, kdy prvních 6 týmů má jistý postup do čtvrtfinále a zbývající 4 postupující ze 7. - 10 místa si to rozdají na 2 utkání o postup do čtvrtfinále. Předkolo bude hráno tedy na hraná 2 utkání, kdy v případě rovnosti bodů po 2 odehraných utkáních následují trestná střílení k určení postupujícího. Všechny utkání play - off od čtvrtfinále musejí poznat vítěze a tím pádem bude při remíze následovat prodloužení na 5 minut, které končí vstřelením branky. Pokud ...

Play - off Ligy amatérského hokeje se zúčastní 10 týmů dle předem daného herního systému, kdy prvních 6 týmů má jistý postup do čtvrtfinále a zbývající 4 postupující ze 7. - 10 místa si to rozdají na 2 utkání o postup do čtvrtfinále. Předkolo bude hráno tedy na hraná 2 utkání, kdy v případě rovnosti bodů po 2 odehraných utkáních následují trestná střílení k určení postupujícího. Všechny utkání play - off od čtvrtfinále musejí poznat vítěze a tím pádem bude při remíze následovat prodloužení na 5 minut, které končí vstřelením branky. Pokud se v prodloužení nerozhodne, budou následovat samostatné nájezdy stejně jako v základní části v sérii po třech, poté případně s obráceným pořadím do rozhodnutí. Utkání o 3. místo bude tradičně odehráno na jedno rozhodující utkání.

Nasazení týmů pro každé kolo play-off bude vycházet z konečné tabulky po základní části. V případě, že některé z utkání skončí kontumačně z důvodu nedostavení se k utkání, je tým z play - off vyřazen. Všechny termíny jsou závazné a neměnné. 

Pro start v play - off musí hráč nebo brankář mít odehráno 6 utkání za svůj kmenový tým. V případě, že tým vyhrál utkání kontumačně, je limit snížen o 1 utkání. Pro utkání play - off budou na zápis o utkání zapsáni pouze hráči vyhovující pravidlům play - off (žádný ručně zapsaný hráč nemá právo startu v utkání). Všechna utkání play - off od semifinále řídí 2 rozhodčí. Hráči musí v případě konfrontace předložit občanský průkaz ke kontrole totožnosti, v opačném případě v případě nepředložení je start hráče neoprávněný. 

Termíny všech utkání sledujte v sekci LAH play - off výsledky.

vytvořeno ZK