úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2016 / 2017

TJ Sokol Jezernice

Soutěž:2006 - 07 Hranická liga
Bilance týmu:28 (5-2-0-4-17) 57:123 23

Soutěže

2017 - 18 ELAH   |   2016 - 17 LAH   |   2016 - 17 LAH PO   |   2015 - 16 LAH   |   2015 - 16 LAH PO   |   2014 - 15 LAH   |   2014 - 15 LAH PO   |   2013 - 14 LAH   |   2013 - 14 LAH PO   |   2012 - 13 LAH   |   2012 - 13 LAH PO   |   2011 - 12 LAH   |   2011 - 12 LAH PO   |   2010 - 11 LAH   |   2009 - 10 LAH   |   2008 - 09 OHP   |   2007 - 08 OHP   |   2006 - 07 NJHL   |   2005 - 06 NJHL   |   2004 - 05 NJHL   |   2003 - 04 OHP

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
H003 04.11.2006, 14:45 ZS NJ Sigma Hranice TJ Sokol Jezernice 5:0
H011 30.09.2006, 18:45 ZS NJ TJ Sokol Jezernice HC Všechovice 7:2
H018 08.10.2006, 16:15 ZS NJ HC Poruba TJ Sokol Jezernice 2:3 sn
H024 13.10.2006, 21:15 ZS NJ TJ Sokol Jezernice HC Hustopeče 2:8
H033 21.10.2006, 20:30 ZS NJ TJ Sokol Černotín TJ Sokol Jezernice 6:2
H037 29.10.2006, 16:00 ZS NJ TJ Sokol Jezernice Bears Hranice 4:3
H048 02.12.2006, 13:00 ZS NJ Noel Partutovice TJ Sokol Jezernice 7:1
H050 09.11.2006, 21:15 ZS NJ TJ Sokol Jezernice HC VISPA 2:3 sn
H063 16.11.2006, 21:15 ZS NJ HC Milenov TJ Sokol Jezernice 2:3
H077 07.12.2006, 21:15 ZS NJ TJ Sokol Jezernice SK Olšovec 4:3
H078 19.12.2006, 20:30 ZS NJ HC Hein Tošovice TJ Sokol Jezernice 3:2 sn
H090 14.01.2007, 10:45 ZS NJ TJ Sokol Jezernice Tondach Hranice 0:17
H093 05.01.2007, 21:15 ZS NJ TJ Sokol Drahotuše TJ Sokol Jezernice 5:2
H103 10.02.2007, 18:45 ZS NJ TJ Sokol Jezernice TJ Střítež 3:4 sn
H108 14.12.2006, 21:15 ZS NJ TJ Sokol Jezernice Sigma Hranice 0:2
H116 10.03.2007, 12:30 ZS NJ HC Všechovice TJ Sokol Jezernice 3:1
H123 03.02.2007, 14:45 ZS NJ TJ Sokol Jezernice HC Poruba 2:3
H129 18.02.2007, 10:45 ZS NJ HC Hustopeče TJ Sokol Jezernice 6:2
H138 19.03.2007, 21:15 ZS NJ TJ Sokol Jezernice TJ Sokol Černotín 0:5k
H142 30.12.2006, 21:45 ZS NJ Bears Hranice TJ Sokol Jezernice 0:2
H153 23.12.2006, 20:15 ZS NJ TJ Sokol Jezernice Noel Partutovice 1:4
H155 24.03.2007, 20:15 ZS NJ HC VISPA TJ Sokol Jezernice 3:2 sn
H168 28.01.2007, 19:30 ZS NJ TJ Sokol Jezernice HC Milenov 1:3
H182 15.03.2007, 21:15 ZS NJ SK Olšovec TJ Sokol Jezernice 2:1
H183 22.02.2007, 20:15 ZS NJ TJ Sokol Jezernice HC Hein Tošovice 2:11
H195 04.03.2007, 19:30 ZS NJ Tondach Hranice TJ Sokol Jezernice 4:1
H198 07.03.2007, 20:30 ZS NJ TJ Sokol Jezernice TJ Sokol Drahotuše 4:3 sn
H208 21.01.2007, 21:15 ZS NJ TJ Střítež TJ Sokol Jezernice 8:5

Statistika

  • 2006 - 07 Hranická liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Bureš Radek2000000000
2.Herjecký Petr2000000000
3.Hvolka David2320200000
4.Hvolka Vlastimil2160600000
5.Chovanec Ladislav100000000
6.Nesvadba Lumír2060600000
7.Novák Jan2340400000
8.Žoch Břetislav100000000
9.Pacák Ladislav2510100000
10.Prvý Lubomír2130300000
11.Rýpar Jiří221001000000
12.Spurný Stanislav2340400000
13.Strejček Jan1620200000
14.Zapletal Miloš151001000000
15.Zeman Jiří2490900000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Kováč David1304530010000
2.Ulrych David77320034264.2013460235
3.Lukšík Jan73103154.430130004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Zeman Jiří1517433107240031
2.Urban Milan5538651034.50030
3.Hübl Michal*424057974.51020
4.Jurčík Marek584449937.56050
5.Sudolský Pavel37365187121160
6.Novák Jan229522779241030
7.Žváček Petr5828386613.51023
8.Zapletal Miloš161511566330010
9.Prvý Lubomír188312051210000
10.Dohnal Radek6731164700060
11.Richtr Michal1533484225.51020
12.Galko Marek2225113630020
13.Strejček Jan843153636.50010
14.Rýpar Jiří972923170000
15.Pořízka Jan7792029481020
16.Zavadil Bronislav8823528150000
17.Pacák Ladislav21713112431.50000
18.Šíra Miroslav147142130000
19.Krejčí Jakub212102100000
20.Bureš Radek1781282025.50000
21.Négyesi Martin531282030010
22.Kohn Jan281441816.50020
23.Lipš Stanislav251071730010
24.Spurný Stanislav661701700000
25.Rejzek Lukáš10871560030
26.Klotzmann Petr171131430010
27.Měch Jiří21410144.50000
28.Šíra Miroslav13951400020
29.Klega Miroslav18861430000
30.Nesvadba Lumír571101100000
31.Štěpán Pavel91101100000
32.Hvolka Vlastimil6790900000
33.Vavrečka J.76391.50010
34.Chmela Radek1271830010
35.Tvrdoň Petr1926860000
36.Kuchta Radek434700010
37.Slipek Tomáš642600000
38.Šíra Miroslav1042600010
39.Sedlář Erik615600000
40.Krejčí Roman2150500000
41.Hvolka David6650500000
42.Konečný Jakub413400000
43.Panák Zdeněk1630300000
44.Veverka Pavel2003300000
45.Burian Tomáš202200000
46.Zbruš Petr320200000
47.Duba Jakub211200000
48.Černý Petr31011.50000
49.Chovanec Ladislav1310130000
50.Novák Pavel310100000
51.Kuča Vratislav400000000
52.Herjecký Petr3700000000
53.Pala Vladimír400000000
54.Psota Ivo100000000
55.Vymětalík Michal100000000
56.Žoch Břetislav200000000
57.Čipera Roman100000000
58.Hasilík Tomáš200000000
vytvořeno ZK