úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2020 / 2021

UAX Team

Soutěž:2007 - 08 Oblastní hokejový přebor
Bilance týmu:22 (15-0-0-0-7) 143:119 45

Soutěže

2008 - 09 OHP   |   2007 - 08 OHP   |   2007 - 08 OHP   |   2006 - 07 NJHL   |   2006 - 07 NJHL   |   2005 - 06 NJHL   |   2005 - 06 NJHL   |   2003 - 04 OHP

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
100 17.11.2007, 20:00 ZS NJ Ice Chicken UAX Team 7:3
105 06.10.2007, 21:45 ZS NJ UAX Team Stars Nový Jičín 5:3
108 01.11.2007, 21:15 ZS NJ VFU UAX Team 5:17
113 23.09.2007, 21:15 ZS NJ UAX Team No Name Kopřivnice 2:8
121 28.10.2007, 21:15 ZS NJ UAX Team HC Noel 8:7
126 30.09.2007, 17:45 ZS NJ HC Milenov UAX Team 3:8
131 19.01.2008, 18:15 ZS NJ UAX Team TJ Sokol Černotín 9:5
136 13.10.2007, 20:00 ZS NJ Tondach Hranice UAX Team 4:3
141 23.12.2007, 20:45 ZS NJ UAX Team Bears Hranice 7:5
145 09.12.2007, 16:00 ZS NJ UAX Team Ice Chicken 5:13
150 14.12.2007, 21:30 ZS NJ Stars Nový Jičín UAX Team 3:7
153 24.11.2007, 20:00 ZS NJ UAX Team VFU 15:9
158 23.02.2007, 21:45 ZS NJ No Name Kopřivnice UAX Team 5:0k
166 , ZS NJ HC Noel UAX Team 0:5k
171 14.02.2008, 21:15 ZS NJ UAX Team HC Milenov 7:6
176 10.02.2008, 12:15 ZS NJ TJ Sokol Černotín UAX Team 7:8
181 09.01.2008, 20:30 ZS NJ UAX Team Tondach Hranice 4:9
186 02.12.2007, 17:45 ZS NJ Bears Hranice UAX Team 3:9
190 03.02.2008, 17:45 ZS NJ Ice Chicken UAX Team 3:4
195 06.01.2008, 21:15 ZS NJ UAX Team Stars Nový Jičín 9:3
198 16.02.2008, 14:45 ZS NJ VFU UAX Team 6:8
203 16.01.2008, 21:45 ZS NJ UAX Team No Name Kopřivnice 0:5k

Statistika

  • 2007 - 08 Oblastní hokejový přebor
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Fleischmann Jaroslav163103100000
2.Kokeš Tomáš111101100000
3.Krutílek Marek1590900000
4.Kupka Miroslav91701700000
5.Lichovník Marek1280800000
6.Mikuda Martin420200000
7.Moc Radek100000000
8.Morava Adam1470700000
9.Novák Petr151901900000
10.Pančocha Martin610100000
11.Penn Emil430300000
12.Pořízka Jan1720200000
13.Řeha Zbyněk1020200000
14.Schiller Marcel152202200000
15.Strouhal Vít1120200000
16.Uhlár Michal210100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Schiller Marcel436906900000
2.Novák Petr416606600000
3.Fleischmann Jaroslav456306300000
4.Kokeš Tomáš335805800000
5.Matiaško Petr223803800000
6.Lichovník Marek383403400000
7.Kupka Miroslav343303300000
8.Krutílek Marek582602600000
9.Morava Adam422002000000
10.Gilar Petr81901900000
11.Tichánek Roman01501500000
12.Mikuda Martin121101100000
13.Hub Lukáš311001000000
14.Pořízka Jan5190900000
15.Schiller Michal1790900000
16.Skřídlovský Vilém1180800000
17.Penn Emil1380800000
18.Řeha Zbyněk2970700000
19.Merenda Pavel970700000
20.Uhlár Michal1170700000
21.Moc Radek1170700000
22.Hanzelka Tomáš060600000
23.Pančocha Martin1340400000
24.Strouhal Vít3430300000
25.Lysek Ladislav530300000
26.Kneblík Jan420200000
vytvořeno ZK