úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2018 / 2019

UAX Team

Soutěž:2008 - 09 Oblastní hokejový přebor - 1. liga
Bilance týmu:21 (12-2-0-0-7) 137:100 40

Soutěže

2008 - 09 OHP   |   2007 - 08 OHP   |   2007 - 08 OHP   |   2006 - 07 NJHL   |   2006 - 07 NJHL   |   2005 - 06 NJHL   |   2005 - 06 NJHL   |   2003 - 04 OHP

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
1000 13.09.2008, 20:30 ZS NJ UAX Team HC STARS Nový Jičín 4:3 sn
1007 29.09.2008, 21:15 ZS NJ UAX Team Ice CHICKEN 7:4
1009 21.09.2008, 20:15 ZS NJ Tondach Hranice UAX Team 5:2
1014 07.11.2008, 18:45 ZS NJ UAX Team Bears Hranice 8:5
1018 11.10.2008, 19:15 ZS NJ SK Olšovec UAX Team 6:4
1021 25.11.2008, 19:00 ZS NJ UAX Team TJ Sokol Černotín 14:11
1027 27.09.2008, 16:30 ZS NJ HC No Name Kopřivnice UAX Team 5:3
1028 29.11.2008, 10:15 ZS NJ HC STARS Nový Jičín UAX Team 3:14
1035 18.10.2008, 20:00 ZS NJ Ice CHICKEN UAX Team 6:4
1037 27.10.2008, 20:30 ZS NJ UAX Team Tondach Hranice 0:6
1042 23.11.2008, 18:30 ZS NJ Bears Hranice UAX Team 3:7
1046 07.12.2008, 20:15 ZS NJ UAX Team SK Olšovec 10:3
1049 04.02.2009, 21:00 ZS NJ TJ Sokol Černotín UAX Team 6:8
1055 18.01.2009, 20:15 ZS NJ UAX Team HC No Name Kopřivnice 5:0k
1056 23.12.2008, 20:45 ZS NJ UAX Team HC STARS Nový Jičín 7:6 sn
1063 03.11.2008, 19:45 ZS NJ UAX Team Ice CHICKEN 5:4
1065 15.02.2009, 20:00 ZS NJ Tondach Hranice UAX Team 6:4
1070 25.01.2009, 18:30 ZS NJ UAX Team Bears Hranice 18:10
1074 08.01.2009, 21:00 ZS NJ SK Olšovec UAX Team 3:8
1077 22.02.2009, 20:00 ZS NJ UAX Team TJ Sokol Černotín 5:0k
1083 28.02.2009, 20:15 ZS NJ HC No Name Kopřivnice UAX Team 5:2

Statistika

  • 2008 - 09 Oblastní hokejový přebor - 1. liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Fleischmann Jaroslav192802800000
2.Hub Lukáš1100000000
3.Kneblík Jan420200000
4.Krutílek Marek1630300000
5.Kupka Miroslav820200000
6.Lichovník Marek720200000
7.Matiaško Petr183503500000
8.Merenda Pavel540400000
9.Morava Adam1130300000
10.Novák Petr153003000000
11.Penn Emil400000000
12.Pořízka Jan1210100000
13.Řeha Zbyněk730300000
14.Schiller Michal1490900000
15.Schiller Marcel500000000
16.Skřídlovský Vilém950500000
17.Strouhal Vít300000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Schiller Marcel436906900000
2.Novák Petr416606600000
3.Fleischmann Jaroslav456306300000
4.Kokeš Tomáš335805800000
5.Matiaško Petr223803800000
6.Lichovník Marek383403400000
7.Kupka Miroslav343303300000
8.Krutílek Marek582602600000
9.Morava Adam422002000000
10.Gilar Petr81901900000
11.Tichánek Roman01501500000
12.Mikuda Martin121101100000
13.Hub Lukáš311001000000
14.Pořízka Jan5190900000
15.Schiller Michal1790900000
16.Skřídlovský Vilém1180800000
17.Penn Emil1380800000
18.Uhlár Michal1170700000
19.Moc Radek1170700000
20.Merenda Pavel970700000
21.Řeha Zbyněk2970700000
22.Hanzelka Tomáš060600000
23.Pančocha Martin1340400000
24.Strouhal Vít3430300000
25.Lysek Ladislav530300000
26.Kneblík Jan420200000
vytvořeno ZK