úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2016 / 2017

HC Pivrnec

Soutěž:2009 - 10 Extraliga amatérského hokeje
Bilance týmu:22 (14-2-0-1-5) 114:71 47

Soutěže

2010 - 11 ELAH   |   2010 - 11 ELAH VM   |   2010 - 11 Superpohár   |   2009 - 10 ELAH   |   2009 - 10 ELAH

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
2000 16.09.2009, 20:45 ZS VM HC Pivrnec MP Krásno 5:4 sn
2002 14.10.2009, 20:45 ZS VM Hurikáni Kunovice HC Pivrnec 8:4
2005 30.10.2009, 20:00 ZS VM HC Pivrnec HC Bonver Team 6:3
2006 18.09.2009, 20:00 ZS VM HC Pivrnec VHC 8:3
2010 12.11.2009, 20:00 ZS VM MP Krásno HC Pivrnec 2:10
2012 08.12.2009, 20:00 ZS VM HC Pivrnec Hurikáni Kunovice 8:3
2015 26.01.2010, 20:00 ZS VM HC Bonver Team HC Pivrnec 3:4
2016 26.11.2009, 20:00 ZS VM VHC HC Pivrnec 2:3
2020 11.02.2010, 20:00 ZS VM HC Pivrnec MP Krásno 7:1
2022 03.03.2010, 20:00 ZS VM Hurikáni Kunovice HC Pivrnec 0:5k
2025 21.02.2010, 20:00 ZS VM HC Pivrnec HC Bonver Team 5:0k
2026 07.01.2010, 20:00 ZS VM HC Pivrnec VHC 3:2 sn
3000 28.09.2009, 18:30 ZS NJ Stars Nový Jičín HC Pivrnec 4:3 sn
3005 10.10.2009, 18:00 ZS VM HC Pivrnec No Name Kopřivnice 2:4
3012 20.10.2009, 20:30 ZS NJ HC Virgin HC Pivrnec 7:9
3015 07.11.2009, 20:00 ZS VM HC Pivrnec Tondach Hranice 9:3
3024 20.11.2009, 20:15 ZS NJ Ice Chicken HC Pivrnec 5:4
3025 05.12.2009, 20:00 ZS VM HC Pivrnec Stars Nový Jičín 5:4
3030 20.12.2009, 19:15 ZS NJ No Name Kopřivnice HC Pivrnec 1:4
3037 17.01.2010, 20:00 ZS VM HC Pivrnec HC Virgin 10:5
3040 14.02.2010, 19:15 ZS NJ Tondach Hranice HC Pivrnec 5:1
3049 07.02.2010, 18:00 ZS VM HC Pivrnec Ice Chicken 1:3

Statistika

  • 2009 - 10 Extraliga amatérského hokeje
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Žák Vítězslav14981700000
2.Balejík Petr1202200000
3.Burda Tomáš1317133000000
4.Čuraj Jan300000000
5.Fojtů Josef134101400000
6.Kostelný Jaromír1926800000
7.Kovář Květoslav147111800000
8.Martalus Jozef1312112300000
9.Mikula Josef1833205300000
10.Orlita Vladimír1515600000
11.Popovič Ivan1124600000
12.Posad Stanislav900000000
13.Posad Martin17581300000
14.Rolka Martin1200000000
15.Růčka Tomáš1711112200000
16.Růčka Zbyněk1913400000
17.Vraj Radoslav101100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Burda Tomáš3458318900000
2.Mikula Josef3040317100000
3.Růčka Tomáš4727366300000
4.Žák Vítězslav3828295700000
5.Posad Martin3616274300000
6.Martalus Jozef1714183200000
7.Veselý Jakub1511162700000
8.Vaněček Roman121792600000
9.Fojtů Josef2510132300000
10.Kostelný Jaromír425152000000
11.Kovář Květoslav217132000000
12.Jakeš Pavel141081800000
13.Růčka Zbyněk464111500000
14.Orlita Vladimír34591400000
15.Dorotík Daniel8481200000
16.Buš Adam426800000
17.Popovič Ivan1234700000
18.Burda Jiří342600000
19.Vokáč Jakub222400000
20.Bakeš Pavel111200000
21.Balejík Petr1402200000
22.Rolka Martin1602200000
23.Vaňura Michal101100000
24.Vraj Radoslav101100000
25.Čuraj Jan401100000
26.Posad Stanislav1000000000
27.Fojtů Petr000000000
28.Fabián Michal600000000
29.Koláček Ondřej100000000
vytvořeno ZK