úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2016 / 2017

HC Virgin

Soutěž:2009 - 10 Extraliga amatérského hokeje
Bilance týmu:22 (12-1-0-1-8) 168:148 39

Soutěže

2011 - 12 ELAH   |   2011 - 12 ELAH PO   |   2010 - 11 ELAH   |   2010 - 11 ELAH NJ   |   2009 - 10 ELAH   |   2009 - 10 ELAH

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
1000 12.09.2009, 16:30 ZS NJ Stars Nový Jičín HC Virgin 4:8
1003 29.09.2009, 20:45 ZS NJ HC Virgin Ice Chicken 3:8
1007 20.09.2009, 10:45 ZS NJ Tondach Hranice HC Virgin 4:8
1008 07.10.2009, 20:30 ZS NJ HC Virgin No Name Kopřivnice 5:12
1010 29.12.2009, 20:45 ZS NJ HC Virgin Stars Nový Jičín 5:7
1013 16.11.2009, 21:15 ZS NJ Ice Chicken HC Virgin 5:8
1017 12.01.2010, 20:45 ZS NJ HC Virgin Tondach Hranice 7:5
1018 09.12.2009, 20:30 ZS NJ No Name Kopřivnice HC Virgin 5:6
1020 20.02.2010, 15:00 ZS NJ Stars Nový Jičín HC Virgin 6:7 sn
1023 01.02.2010, 20:15 ZS NJ HC Virgin Ice Chicken 7:5
1027 23.01.2010, 15:00 ZS NJ Tondach Hranice HC Virgin 9:6
1028 27.02.2010, 13:15 ZS NJ HC Virgin No Name Kopřivnice 7:3
3002 26.09.2009, 20:30 ZS NJ HC Virgin MP Krásno 3:11
3006 11.10.2009, 16:00 ZS VM Hurikáni Kunovice HC Virgin 8:7 sn
3012 20.10.2009, 20:30 ZS NJ HC Virgin HC Pivrnec 7:9
3019 05.11.2009, 20:00 ZS VM VHC HC Virgin 9:5
3022 20.11.2009, 18:30 ZS NJ HC Virgin HC Bonver Team 16:7
3027 02.12.2009, 20:00 ZS VM MP Krásno HC Virgin 5:15
3031 06.01.2010, 18:45 ZS NJ HC Virgin Hurikáni Kunovice 7:4
3037 17.01.2010, 20:00 ZS VM HC Pivrnec HC Virgin 10:5
3044 20.01.2010, 20:30 ZS NJ HC Virgin VHC 11:6
3047 15.02.2010, 20:00 ZS VM HC Bonver Team HC Virgin 7:16

Statistika

  • 2009 - 10 Extraliga amatérského hokeje
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Dimitrov Dimitrij808800000
2.Fleischmann Jaroslav312300000
3.Fryšara René400000000
4.Handl David421300000
5.Hanzelka Tomáš100000000
6.Hub Lukáš300000000
7.Hübl Michal*1924224600000
8.Šimíček Michal621300000
9.Klotzmann Petr197132000000
10.Matiaško Petr2126245000000
11.Merenda Pavel1517143100000
12.Novák Petr1524174100000
13.Pořízka Jan2014500000
14.Schiller Michal10461000000
15.Skřídlovský Vilém210100000
16.Slabý Václav302200000
17.Sudolský Pavel1311112200000
18.Trčálek Jaroslav168172500000
19.Urban Milan2221244500000
20.Žváček Petr191982700000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Novák Petr4669451144.50000
2.Matiaško Petr554940894.50000
3.Urban Milan4735458030000
4.Hübl Michal*2832306200000
5.Trčálek Jaroslav3922375900000
6.Klotzmann Petr51164359180000
7.Žváček Petr413116471.50000
8.Sudolský Pavel401727444.50000
9.Merenda Pavel1517143100000
10.Fleischmann Jaroslav159182730000
11.Dimitrov Dimitrij393222530000
12.Milich Petr10104141.50000
13.Pořízka Jan514812120000
14.Schiller Michal11561100000
15.Urban Martin663900000
16.Sudolský Filip63471.50000
17.Tvrdoň Petr514500000
18.Šimíček Michal621300000
19.Handl David421300000
20.Fryšara René1903300000
21.Slabý Václav302200000
22.Skřídlovský Vilém210100000
23.Kočí Antonín110100000
24.Klesla Michal000000000
25.Hanzelka Tomáš100000000
26.Hub Lukáš300000000
27.Fiala Tomáš100000000
28.Tvrdoň Jiří000000000
vytvořeno ZK