úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2020 / 2021

Liga amatérského hokeje

1. kolo
5000 11.09.2009 20:30 HC TJ Střítež HC Noel 5:0k ZS VM
5001 12.09.2009 14:45 HC Hein TJ Sokol Jezernice 4:5 ZS NJ
5002 13.09.2009 09:00 SK Olšovec HC Alwa 2:5 ZS NJ
5003 13.09.2009 10:45 HC Hustopeče TJ Sokol Černotín 6:13 ZS NJ
5004 13.09.2009 12:30 HC Poruba SKLH Vítkov 3:5 ZS NJ
5005 13.09.2009 14:15 Bears Hranice HC Milenov 3:4 sn ZS NJ
5006 14.09.2009 19:30 TJ Sokol Drahotuše HC Všechovice 2:5 ZS NJ

2. kolo
5007 22.09.2009 21:00 HC Noel HC Všechovice 4:2 ZS NJ
5008 28.09.2009 20:15 HC Milenov TJ Sokol Drahotuše 1:2 ZS NJ
5009 04.10.2009 19:30 SKLH Vítkov Bears Hranice 0:3 ZS NJ
5010 01.11.2009 19:15 TJ Sokol Černotín HC Poruba 7:2 ZS NJ
5011 27.09.2009 09:00 HC Alwa HC Hustopeče 10:4 ZS NJ
5012 27.09.2009 10:45 TJ Sokol Jezernice SK Olšovec 2:4 ZS NJ
5013 15.09.2009 21:00 HC TJ Střítež HC Hein 5:1 ZS NJ

3. kolo
5014 04.10.2009 10:45 HC Hein HC Noel 4:3 ZS NJ
5015 04.10.2009 21:15 SK Olšovec HC TJ Střítež 3:4 sn ZS NJ
5016 04.10.2009 17:45 HC Hustopeče TJ Sokol Jezernice 5:2 ZS NJ
5017 08.11.2009 12:15 HC Poruba HC Alwa 9:3 ZS NJ
5018 26.09.2009 13:15 Bears Hranice TJ Sokol Černotín 6:5 ZS NJ
5019 06.10.2009 20:30 TJ Sokol Drahotuše SKLH Vítkov 1:8 ZS NJ
5020 09.11.2009 21:15 HC Všechovice HC Milenov 1:5 ZS NJ

4. kolo
5021 11.10.2009 17:45 HC Noel HC Milenov 2:5 ZS NJ
5022 20.09.2009 12:30 SKLH Vítkov HC Všechovice 3:4 sn ZS NJ
5023 10.11.2009 20:30 TJ Sokol Černotín TJ Sokol Drahotuše 5:0k ZS VM
5024 30.10.2009 21:00 HC Alwa Bears Hranice 3:11 ZS NJ
5025 13.11.2009 19:00 TJ Sokol Jezernice HC Poruba 5:0k ZS VM
5026 10.10.2009 16:45 HC TJ Střítež HC Hustopeče 2:4 ZS NJ
5027 02.11.2009 21:15 HC Hein SK Olšovec 0:4 ZS NJ

5. kolo
5028 24.10.2009 21:30 SK Olšovec HC Noel 1:4 ZS NJ
5029 16.10.2009 20:30 HC Hustopeče HC Hein 3:2 sn ZS NJ
5030 02.12.2009 20:30 HC Poruba HC TJ Střítež 3:5 ZS NJ
5031 09.10.2009 18:45 Bears Hranice TJ Sokol Jezernice 6:2 ZS NJ
5032 15.11.2009 19:15 TJ Sokol Drahotuše HC Alwa 2:6 ZS NJ
5033 17.10.2009 18:30 HC Všechovice TJ Sokol Černotín 6:8 ZS NJ
5034 18.10.2009 09:00 HC Milenov SKLH Vítkov 3:4 ZS NJ

6. kolo
5035 03.11.2009 20:30 HC Noel SKLH Vítkov 2:3 ZS NJ
5036 05.10.2009 21:15 TJ Sokol Černotín HC Milenov 5:2 ZS NJ
5037 04.10.2009 09:00 HC Alwa HC Všechovice 9:2 ZS NJ
5038 12.10.2009 19:45 TJ Sokol Jezernice TJ Sokol Drahotuše 0:4 ZS NJ
5039 13.12.2009 09:00 HC TJ Střítež Bears Hranice 3:4 ZS NJ
5040 20.09.2009 17:45 HC Hein HC Poruba 2:4 ZS NJ
5041 14.11.2009 09:00 SK Olšovec HC Hustopeče 5:4 ZS NJ

7. kolo
5042 08.11.2009 14:00 HC Hustopeče HC Noel 2:4 ZS NJ
5043 21.11.2009 13:15 HC Poruba SK Olšovec 2:5 ZS NJ
5044 25.10.2009 10:45 Bears Hranice HC Hein 3:2 ZS NJ
5045 21.09.2009 19:45 TJ Sokol Drahotuše HC TJ Střítež 3:6 ZS NJ
5046 07.11.2009 15:00 HC Všechovice TJ Sokol Jezernice 6:3 ZS NJ
5047 25.10.2009 09:00 HC Milenov HC Alwa 7:3 ZS NJ
5048 29.11.2009 10:45 SKLH Vítkov TJ Sokol Černotín 4:11 ZS NJ

8. kolo
5049 22.11.2009 10:45 HC Noel TJ Sokol Černotín 7:2 ZS NJ
5050 10.10.2009 20:15 HC Alwa SKLH Vítkov 4:3 ZS NJ
5051 17.11.2009 20:30 TJ Sokol Jezernice HC Milenov 1:5 ZS NJ
5052 26.10.2009 18:00 HC TJ Střítež HC Všechovice 4:2 ZS NJ
5053 24.11.2009 20:30 HC Hein TJ Sokol Drahotuše 10:4 ZS NJ
5054 18.10.2009 17:45 SK Olšovec Bears Hranice 3:1 ZS NJ
5055 19.10.2009 21:15 HC Hustopeče HC Poruba 5:2 ZS NJ

9. kolo
5056 10.01.2010 14:15 HC Poruba HC Noel 4:2 ZS NJ
5057 19.09.2009 20:00 Bears Hranice HC Hustopeče 9:4 ZS NJ
5058 09.10.2009 20:30 TJ Sokol Drahotuše SK Olšovec 0:5K ZS NJ
5059 20.12.2009 12:15 HC Všechovice HC Hein 5:0 ZS VM
5060 10.01.2010 10:45 HC Milenov HC TJ Střítež 3:4 ZS NJ
5061 26.10.2009 21:30 SKLH Vítkov TJ Sokol Jezernice 2:3 sn ZS NJ
5062 20.12.2009 14:00 TJ Sokol Černotín HC Alwa 10:2 ZS NJ

10. kolo
5063 19.09.2009 14:45 HC Noel HC Alwa 4:7 ZS NJ
5064 19.09.2009 16:30 TJ Sokol Jezernice TJ Sokol Černotín 3:13 ZS NJ
5065 07.11.2009 13:15 HC TJ Střítež SKLH Vítkov 4:5 sn ZS NJ
5066 28.10.2009 21:00 HC Hein HC Milenov 0:9 ZS NJ
5067 06.12.2009 19:15 SK Olšovec HC Všechovice 3:5 ZS NJ
5068 27.10.2009 20:30 HC Hustopeče TJ Sokol Drahotuše 7:4 ZS NJ
5069 21.12.2009 21:15 HC Poruba Bears Hranice 3:2 sn ZS NJ

11. kolo
5070 14.11.2009 10:45 Bears Hranice HC Noel 6:3 ZS NJ
5071 16.10.2009 18:45 TJ Sokol Drahotuše HC Poruba 5:1 ZS NJ
5072 10.01.2010 12:30 HC Všechovice HC Hustopeče 6:5 sn ZS NJ
5073 20.09.2009 14:15 HC Milenov SK Olšovec 2:1 sn ZS NJ
5074 04.01.2010 21:15 SKLH Vítkov HC Hein 2:0 ZS NJ
5075 31.01.2010 19:15 TJ Sokol Černotín HC TJ Střítež 15:4 ZS NJ
5076 26.01.2010 19:30 HC Alwa TJ Sokol Jezernice 7:1 ZS NJ

12. kolo
5077 24.01.2010 10:45 HC Noel TJ Sokol Jezernice 2:1 ZS NJ
5078 18.11.2009 20:45 HC TJ Střítež HC Alwa 8:5 ZS NJ
5079 11.10.2009 19:30 HC Hein TJ Sokol Černotín 8:9 ZS NJ
5080 10.01.2010 19:15 SK Olšovec SKLH Vítkov 5:2 ZS NJ
5081 20.12.2009 21:00 HC Hustopeče HC Milenov 4:2 ZS NJ
5082 10.10.2009 15:00 HC Poruba HC Všechovice 5:2 ZS NJ
5083 06.11.2009 21:00 Bears Hranice TJ Sokol Drahotuše 5:1 ZS NJ

13. kolo
5084 13.12.2009 10:45 TJ Sokol Drahotuše HC Noel 4:8 ZS NJ
5085 01.03.2010 21:15 HC Všechovice Bears Hranice 2:5 ZS NJ
5086 23.09.2009 20:15 HC Milenov HC Poruba 5:4 sn ZS NJ
5087 06.12.2009 21:00 SKLH Vítkov HC Hustopeče 7:4 ZS NJ
5088 08.11.2009 19:15 TJ Sokol Černotín SK Olšovec 2:3 sn ZS NJ
5089 13.12.2009 12:30 HC Alwa HC Hein 7:2 ZS NJ
5090 18.10.2009 10:45 TJ Sokol Jezernice HC TJ Střítež 4:6 ZS NJ

14. kolo
5091 28.11.2009 13:15 HC Noel HC TJ Střítež 3:4 ZS NJ
5092 30.01.2010 15:15 TJ Sokol Jezernice HC Hein 1:3 ZS NJ
5093 16.01.2010 16:45 HC Alwa SK Olšovec 2:6 ZS NJ
5094 12.12.2009 15:00 TJ Sokol Černotín HC Hustopeče 9:6 ZS NJ
5095 13.12.2009 14:15 SKLH Vítkov HC Poruba 3:5 ZS NJ
5096 27.11.2009 20:45 HC Milenov Bears Hranice 6:4 ZS NJ
5097 24.02.2010 20:30 HC Všechovice TJ Sokol Drahotuše 0:2 ZS NJ

15. kolo
5098 13.02.2010 15:00 HC Všechovice HC Noel 3:5 ZS NJ
5099 01.12.2009 20:45 TJ Sokol Drahotuše HC Milenov 2:7 ZS NJ
5100 16.01.2010 15:00 Bears Hranice SKLH Vítkov 5:0 ZS VM
5101 24.01.2010 14:15 HC Poruba TJ Sokol Černotín 2:8 ZS NJ
5102 29.11.2009 09:00 HC Hustopeče HC Alwa 10:6 ZS NJ
5103 13.12.2009 21:00 SK Olšovec TJ Sokol Jezernice 0:3 ZS NJ
5104 27.09.2009 21:15 HC Hein HC TJ Střítež 2:5 ZS NJ

16. kolo
5105 03.03.2010 20:30 HC Noel HC Hein 5:4 sn ZS NJ
5106 14.02.2010 21:00 HC TJ Střítež SK Olšovec 3:8 ZS NJ
5107 03.02.2010 20:45 TJ Sokol Jezernice HC Hustopeče 4:3 sn ZS NJ
5108 19.01.2010 20:30 HC Alwa HC Poruba 4:0 ZS NJ
5109 14.02.2010 14:00 TJ Sokol Černotín Bears Hranice 3:2 ZS NJ
5110 23.12.2009 20:15 SKLH Vítkov TJ Sokol Drahotuše 3:2 sn ZS NJ
5111 15.12.2009 20:30 HC Milenov HC Všechovice 5:0k ZS VM

17. kolo
5112 07.12.2009 21:15 HC Milenov HC Noel 2:1 sn ZS NJ
5113 21.11.2009 15:00 HC Všechovice SKLH Vítkov 5:4 sn ZS NJ
5114 09.02.2010 20:30 TJ Sokol Drahotuše TJ Sokol Černotín 7:10 ZS NJ
5115 13.02.2010 13:15 Bears Hranice HC Alwa 7:4 ZS NJ
5116 04.03.2010 21:45 HC Poruba TJ Sokol Jezernice 7:1 ZS NJ
5117 21.02.2010 18:00 HC Hustopeče HC TJ Střítež 3:7 ZS NJ
5118 07.02.2010 09:00 SK Olšovec HC Hein 8:0 ZS NJ

18. kolo
5119 13.01.2010 20:30 HC Noel SK Olšovec 1:5 ZS NJ
5120 06.03.2010 13:15 HC Hein HC Hustopeče 6:3 ZS NJ
5121 07.03.2010 09:00 HC TJ Střítež HC Poruba 1:0 ZS NJ
5122 05.12.2009 13:15 TJ Sokol Jezernice Bears Hranice 2:3 sn ZS NJ
5123 16.02.2010 20:30 HC Alwa TJ Sokol Drahotuše 6:3 ZS NJ
5124 05.03.2010 20:15 TJ Sokol Černotín HC Všechovice 10:1 ZS NJ
5125 07.02.2010 21:00 SKLH Vítkov HC Milenov 3:5 ZS NJ

19. kolo
5126 10.02.2010 22:00 SKLH Vítkov HC Noel 4:2 ZS NJ
5127 25.02.2010 21:45 HC Milenov TJ Sokol Černotín 5:0k ZS VM
5128 09.03.2010 20:00 HC Všechovice HC Alwa 3:2 ZS NJ
5129 11.01.2010 21:15 TJ Sokol Drahotuše TJ Sokol Jezernice 6:2 ZS NJ
5130 26.02.2010 22:00 Bears Hranice HC TJ Střítež 4:3 ZS NJ
5131 23.02.2010 20:45 HC Poruba HC Hein 0:7 ZS NJ
5132 08.03.2010 21:15 HC Hustopeče SK Olšovec 5:4 ZS NJ

20. kolo
5133 18.01.2010 21:15 HC Noel HC Hustopeče 5:6 ZS NJ
5134 03.01.2010 15:30 SK Olšovec HC Poruba 7:2 ZS NJ
5135 24.01.2010 12:30 HC Hein Bears Hranice 6:4 ZS NJ
5136 08.12.2009 21:00 HC TJ Střítež TJ Sokol Drahotuše 3:4 ZS NJ
5137 16.01.2010 18:30 TJ Sokol Jezernice HC Všechovice 3:6 ZS NJ
5138 19.02.2010 18:45 HC Alwa HC Milenov 1:5 ZS NJ
5139 30.12.2009 20:45 TJ Sokol Černotín SKLH Vítkov 8:0 ZS NJ

21. kolo
5140 04.12.2009 21:45 TJ Sokol Černotín HC Noel 10:6 ZS NJ
5141 07.03.2010 12:30 SKLH Vítkov HC Alwa 6:5 sn ZS NJ
5142 27.02.2010 15:00 HC Milenov TJ Sokol Jezernice 2:4 ZS NJ
5143 07.02.2010 19:15 HC Všechovice HC TJ Střítež 2:8 ZS NJ
5144 02.02.2010 20:30 TJ Sokol Drahotuše HC Hein 3:6 ZS NJ
5145 31.01.2010 21:00 Bears Hranice SK Olšovec 3:4 ZS NJ
5146 08.02.2010 21:15 HC Poruba HC Hustopeče 5:1 ZS NJ

22. kolo
5147 15.02.2010 21:15 HC Noel HC Poruba 4:3 ZS NJ
5148 03.01.2010 20:00 HC Hustopeče Bears Hranice 1:9 ZS NJ
5149 02.03.2010 20:45 SK Olšovec TJ Sokol Drahotuše 4:3 ZS NJ
5150 15.11.2009 10:45 HC Hein HC Všechovice 3:4 sn ZS NJ
5151 24.01.2010 21:00 HC TJ Střítež HC Milenov 3:5 ZS NJ
5152 13.02.2010 16:45 TJ Sokol Jezernice SKLH Vítkov 5:4 sn ZS NJ
5153 10.01.2010 09:00 HC Alwa TJ Sokol Černotín 4:11 ZS NJ

23. kolo
5154 18.10.2009 19:30 HC Alwa HC Noel 2:6 ZS NJ
5155 21.02.2010 09:00 TJ Sokol Černotín TJ Sokol Jezernice 8:1 ZS NJ
5156 19.02.2010 20:30 SKLH Vítkov HC TJ Střítež 4:3 ZS NJ
5157 17.01.2010 19:15 HC Milenov HC Hein 5:1 ZS NJ
5158 21.02.2010 21:30 HC Všechovice SK Olšovec 0:5 ZS VM
5159 05.01.2010 20:45 TJ Sokol Drahotuše HC Hustopeče 4:2 ZS NJ
5160 21.02.2010 19:45 Bears Hranice HC Poruba 3:1 ZS NJ

24. kolo
5161 05.02.2010 19:45 HC Noel Bears Hranice 6:0 ZS NJ
5162 10.03.2010 22:00 HC Poruba TJ Sokol Drahotuše 4:1 ZS NJ
5163 25.01.2010 21:15 HC Hustopeče HC Všechovice 4:3 ZS NJ
5164 17.02.2010 22:00 SK Olšovec HC Milenov 6:0 ZS NJ
5165 15.02.2010 18:00 HC Hein SKLH Vítkov 3:1 ZS NJ
5166 17.01.2010 21:00 HC TJ Střítež TJ Sokol Černotín 2:15 ZS NJ
5167 07.02.2010 10:45 TJ Sokol Jezernice HC Alwa 0:4 ZS NJ

25. kolo
5168 07.03.2010 14:15 TJ Sokol Jezernice HC Noel 1:6 ZS NJ
5169 11.03.2010 21:45 HC Alwa HC TJ Střítež 3:4 sn ZS NJ
5170 27.02.2010 15:00 TJ Sokol Černotín HC Hein 5:0k ZS VM
5171 24.01.2010 09:00 SKLH Vítkov SK Olšovec 0:3 ZS NJ
5172 14.02.2010 12:15 HC Milenov HC Hustopeče 3:4 sn ZS NJ
5173 18.02.2010 21:45 HC Všechovice HC Poruba 3:0 ZS NJ
5174 29.01.2010 20:15 TJ Sokol Drahotuše Bears Hranice 6:8 ZS NJ

26. kolo
5175 26.01.2010 21:15 HC Noel TJ Sokol Drahotuše 5:0 ZS NJ
5176 07.03.2010 21:30 Bears Hranice HC Všechovice 7:3 ZS NJ
5177 31.01.2010 09:30 HC Poruba HC Milenov 0:4 ZS NJ
5178 10.03.2010 20:00 HC Hustopeče SKLH Vítkov 3:5 ZS NJ
5179 04.02.2010 18:30 SK Olšovec TJ Sokol Černotín 4:7 ZS NJ
5180 05.12.2009 20:30 HC Hein HC Alwa 5:2 ZS NJ
5181 25.12.2009 18:15 HC TJ Střítež TJ Sokol Jezernice 3:4 ZS NJ

vytvořeno ZK