úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2019 / 2020

Beer Hunters

Soutěž:2016 - 17 Liga amatérského hokeje
Bilance týmu:16 (8-1-0-1-6) 79:78 27

Soutěže

2019 - 20 ELAH   |   2018 - 19 ELAH   |   2017 - 18 ELAH   |   2017 - 18 ELAH PO   |   2016 - 17 LAH   |   2016 - 17 LAH PO   |   2015 - 16 LAH   |   2015 - 16 LAH PO   |   2014 - 15 LAH   |   2014 - 15 LAH PO

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
1000 24.09.2016, 12:30 ZS NJ Beer Hunters Cool Cars 7:6
1007 17.09.2016, 16:15 ZS NJ HC Všechovice Beer Hunters 7:3
1015 27.11.2016, 13:15 ZS NJ Beer Hunters HC Střítež 7:6
1016 29.10.2016, 12:30 ZS NJ TJ Sokol Černotín Beer Hunters 4:10
1022 02.10.2016, 14:30 ZS NJ Beer Hunters HC Elmarex 2:12
1025 19.11.2016, 19:45 ZS NJ SK Olšovec Beer Hunters 0:3
1029 22.10.2016, 12:30 ZS NJ Beer Hunters TJ Sokol Jezernice 0:5
1034 11.12.2016, 13:15 ZS NJ Ice Chicken Beer Hunters 4:5 sn
1036 21.01.2017, 19:45 ZS NJ Cool Cars Beer Hunters 7:5
1043 18.12.2016, 13:15 ZS NJ Beer Hunters HC Všechovice 6:3
1051 10.03.2017, 18:15 ZS NJ HC Střítež Beer Hunters 5:7
1052 18.02.2017, 11:15 ZS NJ Beer Hunters TJ Sokol Černotín 3:7
1058 28.01.2017, 13:00 ZS NJ HC Elmarex Beer Hunters 6:3
1061 12.03.2017, 11:30 ZS NJ Beer Hunters SK Olšovec 3:4 sn
1065 25.02.2017, 19:00 ZS NJ TJ Sokol Jezernice Beer Hunters 0:10
1070 12.02.2017, 13:15 ZS NJ Beer Hunters Ice Chicken 5:2

Statistika

  • 2016 - 17 Liga amatérského hokeje
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Pavlát Martin270903.50110001
2.Owcarzy Tomáš125705404.750161014
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koval Martin1613173030010
2.Báchor Milan910100000
3.Herman Pavel1519133200030
4.Pokora Tomáš616700000
5.Pavlík Marek212300000
6.Kiral Jan1122400000
7.Schiller Marcel91110211.50010
8.Pokora Václav60224.50000
9.Blažek Josef200000000
10.Urban Martin833630000
11.Šimečka Radim80111.50000
12.Pala Michal501100000
13.Chytil Rostislav54591.50000
14.Gajdušek Adam500000000
15.Bajer Michal1121300010
16.Grygařík Patrik12871530000
17.Baštan Daniel762800020
18.Hub Lukáš131124.50000
19.Černoch Petr142571.50000
20.Blahuta Tomáš102461.50000
21.Morava Adam505500000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Pavlát Martin226909903.1401161014
2.Owcarzy Tomáš37197016805.28011810216
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koval Martin818310218536.50040
2.Herman Pavel7173611347.50070
3.Urban Martin52517012160040
4.Schiller Marcel6347519890041
5.Pavlík Marek504543887.50050
6.Kiral Jan69333265120030
7.Grygařík Patrik472635614.50030
8.Částečka Jindřich243125564.50080
9.Baštan Daniel3424234760030
10.Šimečka Radim581129407.50000
11.Báchor Milan511416304.50020
12.Černoch Petr411492330000
13.Morava Adam213182160000
14.Hradil Jan19991830000
15.Chytil Rostislav25810181.50000
16.Hub Lukáš4078154.50010
17.Šustek Ondřej13861400000
18.Pokora Václav40491391020
19.Pala Michal442101230000
20.Hradil Jiří1338111.50000
21.Dětský Petr6461030000
22.Gajdušek Adam1755101.50010
23.Grygařík Pavel7551001010
24.Pokora Tomáš816700000
25.Blahuta Tomáš142461.50000
26.Lapáček Filip94261.50000
27.Baletka Tomáš1514500000
28.Plešek Radim513400000
29.Bajer Michal2231400010
30.Sýkora Libor91341.50000
31.Škubala David440400000
32.Kopecký Michal412300000
33.Jeřábek Petr122131.50000
34.Slováček Jan411200000
35.Holáň Vojtěch111200000
36.Schiller Michal1020201000
37.Obešel Přemysl30111.50000
38.Palacký Martin101100000
39.Matoušek Jakub110100000
40.Pupík Jan210100000
41.Blažek Josef910100000
42.Mičkal Dalibor000000000
43.Sikora Jakub000000000
44.Koryčanský Lukáš000000000
45.Háša Jiří000000000
46.Král Jaroslav900000000
47.Kořenek Josef400000000
48.Obšil Přemysl100000000
vytvořeno ZK