úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2016 / 2017

Sigma Hranice

Soutěž:2006 - 07 Hranická liga
Bilance týmu:28 (17-0-0-2-9) 140:86 53

Soutěže

2006 - 07 NJHL   |   2006 - 07 NJHL   |   2005 - 06 NJHL   |   2005 - 06 NJHL   |   2004 - 05 NJHL   |   2004 - 05 NJHL

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
H003 04.11.2006, 14:45 ZS NJ Sigma Hranice TJ Sokol Jezernice 5:0
H012 15.11.2006, 20:45 ZS NJ SK Olšovec Sigma Hranice 1:6
H016 29.11.2006, 20:30 ZS NJ Sigma Hranice HC Hein Tošovice 10:2
H027 03.12.2006, 19:30 ZS NJ Tondach Hranice Sigma Hranice 9:1
H029 19.10.2006, 21:15 ZS NJ Sigma Hranice TJ Sokol Drahotuše 5:0
H042 26.10.2006, 21:15 ZS NJ TJ Střítež Sigma Hranice 1:9
H056 08.11.2006, 19:00 ZS NJ Sigma Hranice HC Všechovice 18:2
H057 17.11.2006, 19:45 ZS NJ HC Poruba Sigma Hranice 1:6
H069 25.11.2006, 14:45 ZS NJ Sigma Hranice HC Hustopeče 10:2
H072 06.12.2006, 19:00 ZS NJ TJ Sokol Černotín Sigma Hranice 5:0
H082 17.12.2006, 11:00 ZS NJ Sigma Hranice Bears Hranice 4:2
H087 10.12.2006, 09:15 ZS NJ Noel Partutovice Sigma Hranice 1:2
H095 03.02.2007, 18:45 ZS NJ Sigma Hranice HC VISPA 3:5
H102 14.01.2007, 21:15 ZS NJ HC Milenov Sigma Hranice 3:2 sn
H108 14.12.2006, 21:15 ZS NJ TJ Sokol Jezernice Sigma Hranice 0:2
H117 21.01.2007, 17:45 ZS NJ Sigma Hranice SK Olšovec 6:3
H121 18.03.2007, 21:15 ZS NJ HC Hein Tošovice Sigma Hranice 2:11
H132 22.12.2006, 21:30 ZS NJ Sigma Hranice Tondach Hranice 1:4
H134 24.03.2007, 18:30 ZS NJ TJ Sokol Drahotuše Sigma Hranice 5:0k
H147 25.03.2007, 19:45 ZS NJ Sigma Hranice TJ Střítež 9:4
H161 07.01.2007, 11:00 ZS NJ HC Všechovice Sigma Hranice 0:7
H162 28.02.2007, 20:15 ZS NJ Sigma Hranice HC Poruba 3:1
H174 11.02.2007, 19:30 ZS NJ HC Hustopeče Sigma Hranice 8:5
H177 25.01.2007, 21:15 ZS NJ Sigma Hranice TJ Sokol Černotín 2:8
H187 03.03.2007, 20:30 ZS NJ Bears Hranice Sigma Hranice 6:5 sn
H192 23.02.2007, 21:15 ZS NJ Sigma Hranice Noel Partutovice 2:5
H200 17.02.2007, 14:45 ZS NJ HC VISPA Sigma Hranice 5:0k
H207 11.03.2007, 21:00 ZS NJ Sigma Hranice HC Milenov 6:3

Statistika

  • 2006 - 07 Hranická liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Blahůnek Ivo141001000000
2.Caletka Petr215005000000
3.Dostál Pavel2280800000
4.Goláň Tomáš2270700000
5.Havlík Jaroslav100000000
6.Hrabica Tomáš320200000
7.Hýža Radomír1020200000
8.Chytil Aleš600000000
9.Šíra Miroslav1760600000
10.Šíra Miroslav251401400000
11.Kavka Michal1110100000
12.Školoud Tomáš91301300000
13.Kundrát Pavel2230300000
14.Motloch Radim310100000
15.Ohera Tomáš251201200000
16.Opravil Miroslav1450500000
17.Selzer Roman310100000
18.Selzer Robert320200000
19.Skalka Libor730300000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Caletka Petr21104010400000
2.Dostál Pavel222102100000
3.Šíra Miroslav251901900000
4.Blahůnek Ivo141801800000
5.Ohera Tomáš251801800000
6.Skalka Libor71701700000
7.Školoud Tomáš91301300000
8.Havlík Jaroslav11201200000
9.Goláň Tomáš221001000000
10.Hýža Radomír1090900000
11.Hrabica Tomáš390900000
12.Šíra Miroslav1780800000
13.Klotzmann Petr080800000
14.Opravil Miroslav1470700000
15.Kundrát Pavel2230300000
16.Selzer Robert330300000
17.Kavka Michal1120200000
18.Motloch Radim310100000
19.Selzer Roman310100000
20.Chytil Aleš600000000
vytvořeno ZK