úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Amatérský hokej, ZS Nový Jičín
sezóna 2019 / 2020

UAX Team

Soutěž:2006 - 07 Jičínská liga
Bilance týmu:18 (13-0-0-2-3) 104:49 41

Soutěže

2008 - 09 OHP   |   2007 - 08 OHP   |   2007 - 08 OHP   |   2006 - 07 NJHL   |   2006 - 07 NJHL   |   2005 - 06 NJHL   |   2005 - 06 NJHL   |   2003 - 04 OHP

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
J001 10.10.2006, 20:30 ZS NJ UAX Team SK Loučka 4:3
J006 03.11.2006, 21:15 ZS NJ VFU UAX Team 1:10
J012 15.10.2006, 10:45 ZS NJ UAX Team HC Jeseník 8:2
J013 13.11.2006, 21:15 ZS NJ No Name UAX Team 2:1 sn
J017 24.10.2006, 20:30 ZS NJ UAX Team HC Heřmanice 5:0k
J020 06.11.2006, 21:15 ZS NJ Ice Chicken UAX Team 5:3
J022 23.11.2006, 21:15 ZS NJ SK Loučka UAX Team 7:9
J027 21.01.2007, 16:00 ZS NJ UAX Team VFU 11:3
J033 11.12.2006, 21:15 ZS NJ HC Jeseník UAX Team 2:3
J034 27.12.2006, 21:45 ZS NJ UAX Team No Name 5:0k
J038 07.01.2007, 21:15 ZS NJ HC Heřmanice UAX Team 3:4
J041 29.01.2007, 21:15 ZS NJ UAX Team Ice Chicken 4:6
J043 26.02.2007, 22:00 ZS NJ UAX Team SK Loučka 9:2
J048 12.02.2007, 21:15 ZS NJ VFU UAX Team 4:7
J054 05.02.2007, 21:15 ZS NJ UAX Team HC Jeseník 11:0
J055 13.01.2007, 18:45 ZS NJ No Name UAX Team 4:3 sn
J059 24.02.2007, 12:15 ZS NJ UAX Team HC Heřmanice 7:2
J062 20.02.2007, 22:00 ZS NJ Ice Chicken UAX Team 5:0k

Statistika

  • 2006 - 07 Jičínská liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Gilar Petr760600000
2.Hub Lukáš1450500000
3.Kokeš Tomáš131701700000
4.Krutílek Marek1430300000
5.Kupka Miroslav970700000
6.Lichovník Marek91201200000
7.Lysek Ladislav500000000
8.Mikuda Martin840400000
9.Moc Radek860600000
10.Morava Adam770700000
11.Pančocha Martin520200000
12.Penn Emil500000000
13.Pořízka Jan1130300000
14.Řeha Zbyněk720200000
15.Schiller Marcel141201200000
16.Strouhal Vít1310100000
17.Uhlár Michal750500000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
žádný záznam
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Schiller Marcel436906900000
2.Novák Petr416606600000
3.Fleischmann Jaroslav456306300000
4.Kokeš Tomáš335805800000
5.Matiaško Petr223803800000
6.Lichovník Marek383403400000
7.Kupka Miroslav343303300000
8.Krutílek Marek582602600000
9.Morava Adam422002000000
10.Gilar Petr81901900000
11.Tichánek Roman01501500000
12.Mikuda Martin121101100000
13.Hub Lukáš311001000000
14.Pořízka Jan5190900000
15.Schiller Michal1790900000
16.Skřídlovský Vilém1180800000
17.Penn Emil1380800000
18.Merenda Pavel970700000
19.Řeha Zbyněk2970700000
20.Uhlár Michal1170700000
21.Moc Radek1170700000
22.Hanzelka Tomáš060600000
23.Pančocha Martin1340400000
24.Strouhal Vít3430300000
25.Lysek Ladislav530300000
26.Kneblík Jan420200000
vytvořeno ZK